Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat firması olarak 56 yıldır tecrübe ve kaliteli ile hizmet veriyoruz. Türkiye’ nin her bölgesine ve her şehrine nakliye hizmetleri ve eşya depolama servisleri ile hizmet veriyoruz. Firmamız, İstanbul’ un her bölgesinde, ev- ofis ve fuar taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Çağrı merkezimiz ile günün her saati hizmet veriyor, profesyonel keşif hizmeti ile tecrübemizi sunuyoruz. Pendik Nakliyat firması olarak, paketleme, taşıma ve kurulumda nitelikli personel ve uzman kadro ile kaliteli hizmet anlayışımızı sunuyoruz.

Pendik Evden Eve Nakliyat: İstanbul’ un tüm bölgelerinde 7/ 24 hizmet veren firmamız, parsiyel ve komple taşımacılık servisleri ile hizmet vermektedir. Şehir içi ve şehir dışı taşınma işlerinizde, ev- ofis- iş yeri ve tüm alanlarınızı güvenle taşıyoruz. Eşya paketleme, eşya taşıma, de- montaj ve montaj, kurulum ve eşya yükleme çeşitleri ile Pendik evden eve nakliye hizmetlerini sunuyoruz. Yaşam alanlarınızın kaç metre kare büyüklükte olduğu, hangi katta olduğu, ne kadar eşya olduğu önemli değildir. Profesyonel nakliye ekipmanlarımız ve Pendik  asansörlü nakliyat araçlarımız ile hangi kata olursa güven ve deneyimle nakliye hizmeti sunuyoruz. Eşya paketleme sistemlerimizde, tüm eşyalarınızı profesyonel paketleme ürünleri ile muhafaza ediyor, iletilmesi gereken yere hasarsız şekilde taşımayı vadediyoruz.

Pendik  Ofis Taşımacılığı: Pendik Nakliye firması olarak İstanbul’ da şehir içi ofis taşımacılığında lider firma olarak hizmet veriyoruz. Mağazacılık sistemlerinde, askılı tekstil taşımacılığı, Pendik ofis taşımacılığı, banka ve kurum taşımacılığı, kimya- güzellik- giyim- gıda- elektronik gibi pek çok sektörde Pendik evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Nakliyat hizmetleri dahilinde; eşya paketleme, araç yükleme, nakliye etme ve yerleştirme- kurulum hizmetleri ile deneyimli kadromuzun iş başarısını sunuyoruz. Farklı büyüklüklerdeki nakliye araçları ve iç donanımları tamamlanmış araç filomuz ile profesyonel ekipman taşımacılığı sunuyoruz.

Pendik Eşya Depolama: İstanbul evden eve nakliyat firması olarak, dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızı güvenle koruyoruz. Pendik Eşya depolama alanlarımızda, parsiyel veya komple taşımacılık hizmetleri ile 7/24 kameralı güvenlik sistemleri dahilinde depo ediyoruz. Her metre kare ölçüdeki depolama alanlarımız ile ekonomik fiyat garantisiyle profesyonel hizmet sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir