Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Taşınmak başlı başına yorucu ve çok fazla zaman alan bir işlemdir. Özellikle eşyası çok olan kalabalık evlerin taşınabilmesi için odaların ayrı ayrı toparlanması, küçük eşyaların paketlenmesi, cam ürünlerin darbelerden korunması için paketlenmesi ve her birinin taşıma yapılacak araçlara götürülmesi ciddi bir zaman ve beden gücü gerektirir. Bunun üzerine taşınılacak olan evin temizlenmesi ve eşyaların tek tek toplandığı şekilde yerleştirilmesi de oldukça zaman almaktadır. Tüm bu yorucu ve oyalayıcı işler için hizmet veren ataşehir evden eve nakliyat ve taşımacılık firmamız bulunmaktadır.

Ataşehir’da Hızlı ve Pratik Çözümler

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık hizmeti ile Ataşehir’nın istediğiniz noktasından yeni gidilecek olan noktaya taşıma ve nakliye işi yapılmaktadır. Bu hizmet verilirken asansörlü araçlar kullanılmakta ve büyük eşyalarınız evde çıkartılmadan hızlı bir şekilde indirilmektedir. Aynı zamanda yeni eve çıkarırken de merdiven ya da dar kapılardan eşyalarınızı zarar görerek çıkarmak yerine bu asansörlü lift sistemleri birçok alanda çözüm olmaktadır. Ataşehir nakliye firması olarak sizlere en uygun çözümü sunan Gestaş nakliyat her bir eşyanızı dilerseniz nakliyat öncesinde ambalajlayıp kolilemektedir. Tüm koliler de birbirine zarar vermeyecek şekilde istiflenip araca yüklenir ve tüm eşyaların taşınması yalnızca birkaç saat gibi kısa bir süreyi alır.

Eşyaya Göre Organizasyon Yapılır

Ataşehir nakliyat hizmeti veren Gestaş Nakliyat öncelikli olarak taşınacak eşyaların tespitini yapmak ve görevlendirilecek personel sayısı ve de tahsis edilecek araç tipini belirlemek için bir uzman görevlendirir. Bu uzman eşyaların taşınacağı mesafeyi ve evin durumunu da değerlendirerek size taşıma işlemi hakkında detaylar verir. Eşyanın fazlalığı ve taşınacak mesafenin uzak olması öncelikli olarak hizmet süresini ve de ücretini etkilemektedir. Konu ile ilgili tüm detayları firmadan öğrenebilir ve net bilgileri alabilirsiniz.Kaynak:http://www.gestasnakliyat.com/atasehir-evden-eve-nakliyat.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir