Adalar Evden Eve Nakliyat

Taşınmanın en zor yanlarından biri de sonu bucağı olmayan, gerekli gereksiz bütün eşyaların toparlanma işlemidir.

Oldukça vakit alır ve aynı düzeni yeni eve oturtmak da ayrı bir çaba gerektirir. İstanbul’da oluşturulmuş evden eve nakliyat ağı oldukça temiz ve düzen içerisinde çalışmaktadır.

Taşınırken Özel Eşyaların Toplanması Zorunlu Mudur?

Bazı firmalar siz istemezseniz tek bir eşya dahi size taşıtmaz. Kıyafetleriniz ve asılması gereken eşyalarınız askılı elbise kolilerine koyularak taşınır. Kimsenin eşyasının taşındığı eşyalarla sizinki sarılmaz. Adalar evden eve nakliyat ayrıcalığının en güzel yanının bu olduğu taşıma özelliği tek kullanımlığa sahip yorgan hurçları kullanılır. Kişisel eşyalar için bayan personeller görevlendirilir. Bu özenli taşıma sayesinde sadece evinizden çantanızı alıp çıkabilirsiniz.

Mutfak Ve Diğer Eşyalar Kırılırsa Ne Olur?

Eşyalarınız sigortalı olarak taşınır. Herhangi bir kırılma ya da darbe sonrası ücreti taşıma ücretinden düşülür. Adalar evden eve taşımacılık işlemleri için bayan personeller görevlendirilip mutfak eşyalarınız tıpkı sizin yaptığınız gibi teker teker sarılır. Taşıma için özel üretilmiş malzemeler ile taşıma gerçekleştirilir. Köpüklü paketler sayesinde eşyalarınızda darbe izleri yaşanmaz. Taşıma sırasında çarpmasının bir önemi yoktur.

Ulaşım Sıkıntısı Olan Bir Yerden Nasıl Eşya Taşınır?

İstanbul’da genel itibari ile ağaçlık ve engebeli yapı üzerinde araçların yanaşmaları ve eşya taşımları biraz sıkıntı yaşatır. Fakat Adalar evden eve nakliyat firmaları asansör sistemi ile kolay bir yöntemle eviniz kaçıncı katta olursa olsun rahatlıkla taşıma işlemini gerçekleştirir. 30 kişilik taşıma ekibi ile kısa zamanda tamamen taşınma işleminiz biter. Taşıma firması hizmet dışında kalan bazı noktalar mevcuttur. Bunlar; halı boyutlarının ayarlanması, elektrik işlemleri, matkap işleri, mekanizmalı perdelerin montajları, şofben takılması gibi ekstra işler taşıma firmasının hizmeti dışında kalır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir